Pierwsza debata z cyklu „Porozmawiajmy o ekonomii”

wpis w: Bez kategorii | 0

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Opolu zaprasza na pierwszą debatę z cyklu „Porozmawiajmy o ekonomii”

Debata realizowana jest przez PTE w ramach projektu „Współczesna ekonomia w praktyce”, dofinansowanego ze środków budżetu państwa, przyznanych w 2023 roku przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki”.  PTE Oddział w Opolu jest współrealizatorem debaty, która odbędzie się 1 lutego 2024 r. w godzinach 15:00 – 16:30 w formie zdalnej na platformie Zoom.

Hasło przewodnie debaty to Współczesne wyzwania ekonomii w epoce szoków.

Moderatorem debaty będzie dr hab. Maria Urbaniec, prof. UEK – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, kierownik Katedry Przedsiębiorczości i Innowacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Prelegenci:

  • dr hab. Elżbieta Mączyńska – prezes honorowa Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, związana zawodowo ze Szkołą Główną Handlową (SGH).
  • dr hab. Łukasz Hardt – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, kierownik Katedry Ekonomii Politycznej na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału pracowników i studentów Uniwersytetu Opolskiego, nauczycieli przedmiotów ekonomicznych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych i wszystkich zainteresowanych tematem debaty.

Link do rejestracji:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiN5ts1gkNUqiFxVyIUrH5ApIknFsLzmKCqtZ87n-gqiWG1w/viewform

Link do spotkania:  https://us02web.zoom.us/j/87687469225?pwd=NHA0MkVWd1p0SEFDNG91VlBRNExRdz09#success

Identyfikator spotkania: 876 8746 9225
Kod dostępu: 734390

Szczegółowy opis projektu: https://ekonomiawpraktyce.pte.pl/aktualnosci-ekonomiawpraktyce/posty-ekonomiawpraktyce/pte-realizuje-nowy-projekt-wspolczesna-ekonomia-w-praktyce-1.

Kontakt: dr Anna Mijal (anna.mijal@uni.opole.pl lub opole@pte.pl)